MMP200FRE16R
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMP200FRE16R
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 2W MELF
listoch: MMP200FRE16R.pdf
  • správa
Špecifikácie MMP200FRE16R
Číslo dielu MMP200FRE16R Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 2W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 426214 pcs Dátový hárok MMP200FRE16R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
séria MMP odpor 16 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0309 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 16 Ohms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMP200FRE16K5
MMP200FRE16K5
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Skladom: 520365 pcs
Stiahnuť ▼: MMP200FRE16K5.pdf
RFQ
MMP200FRE174K
MMP200FRE174K
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Skladom: 473085 pcs
Stiahnuť ▼: MMP200FRE174K.pdf
RFQ
MMP200FRE16R9
MMP200FRE16R9
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Stiahnuť ▼: MMP200FRE16R9.pdf
MMP200FRE169K
MMP200FRE169K
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Stiahnuť ▼: MMP200FRE169K.pdf
MMP200FRE169R
MMP200FRE169R
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Stiahnuť ▼: MMP200FRE169R.pdf
MMP200FRE16R5
MMP200FRE16R5
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Stiahnuť ▼: MMP200FRE16R5.pdf
MMP200FRE178K
MMP200FRE178K
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Stiahnuť ▼: MMP200FRE178K.pdf
MMP200FRE16R2
MMP200FRE16R2
popis: RES SMD 1% 2W MELF