MMP200FRE13K
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMP200FRE13K
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 2W MELF
listoch: MMP200FRE13K.pdf
  • správa
Špecifikácie MMP200FRE13K
Číslo dielu MMP200FRE13K Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 2W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 477569 pcs Dátový hárok MMP200FRE13K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
séria MMP odpor 13 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0309 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 13 kOhms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMP200FRE137R
MMP200FRE137R
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Skladom: 487543 pcs
Stiahnuť ▼: MMP200FRE137R.pdf
RFQ
MMP200FRE13R3
MMP200FRE13R3
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 2W MELF
Skladom: 464826 pcs
Stiahnuť ▼: MMP200FRE13R3.pdf
RFQ
MMP200FRE13K7
MMP200FRE13K7
popis: RES SMD 1% 2W MELF