MMP100FRE2K05
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMP100FRE2K05
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
listoch: MMP100FRE2K05.pdf
  • správa
Špecifikácie MMP100FRE2K05
Číslo dielu MMP100FRE2K05 Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 1W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1610083 pcs Dátový hárok MMP100FRE2K05.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MMP odpor 2.05 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 2.05 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMP100FRE28R7
MMP100FRE28R7
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 1W MELF
Skladom: 1408908 pcs
Stiahnuť ▼: MMP100FRE28R7.pdf
RFQ
MMP100FRE2K32
MMP100FRE2K32
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 1W MELF
Skladom: 1633830 pcs
Stiahnuť ▼: MMP100FRE2K32.pdf
RFQ
MMP100FRE2K
MMP100FRE2K
popis: RES SMD 1% 1W MELF