MMP100FRE17R8
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMP100FRE17R8
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
listoch: MMP100FRE17R8.pdf
  • správa
Špecifikácie MMP100FRE17R8
Číslo dielu MMP100FRE17R8 Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 1W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1556925 pcs Dátový hárok MMP100FRE17R8.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MMP odpor 17.8 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 17.8 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film