MMF207FRE91R
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMF207FRE91R
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 0.6W MELF
listoch: MMF207FRE91R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie MMF207FRE91R
Číslo dielu MMF207FRE91R Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 0.6W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1872312 pcs Dátový hárok MMF207FRE91R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MMF odpor 91 Ohms
Výkon (watty) 0.6W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Výrobca štandardná doba výroby 44 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 91 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film zloženie Metal Film