MMF207FRE4R87
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMF207FRE4R87
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 0.6W MELF
listoch: MMF207FRE4R87.pdf
  • správa
Špecifikácie MMF207FRE4R87
Číslo dielu MMF207FRE4R87 Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 0.6W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1522758 pcs Dátový hárok MMF207FRE4R87.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MMF odpor 4.87 Ohms
Výkon (watty) 0.6W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 4.87 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film