MMF207FRE16R2
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMF207FRE16R2
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 0.6W MELF
listoch: MMF207FRE16R2.pdf
  • správa
Špecifikácie MMF207FRE16R2
Číslo dielu MMF207FRE16R2 Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 0.6W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1976114 pcs Dátový hárok MMF207FRE16R2.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MMF odpor 16.2 Ohms
Výkon (watty) 0.6W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 16.2 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMF207FRE178K
MMF207FRE178K
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 0.6W MELF
Skladom: 2061639 pcs
Stiahnuť ▼: MMF207FRE178K.pdf
RFQ
MMF207FRE174R
MMF207FRE174R
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 0.6W MELF
Skladom: 1941835 pcs
Stiahnuť ▼: MMF207FRE174R.pdf
RFQ
MMF207FRE16R
MMF207FRE16R
popis: RES SMD 1% 0.6W MELF