MMF204FRE68R
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMF204FRE68R
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 0.4W MELF
listoch: MMF204FRE68R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie MMF204FRE68R
Číslo dielu MMF204FRE68R Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 0.4W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2761104 pcs Dátový hárok MMF204FRE68R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
séria MMF odpor 68 Ohms
Výkon (watty) 0.4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0204 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Výrobca štandardná doba výroby 44 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 68 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMF204FRE681R
MMF204FRE681R
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 0.4W MELF
Skladom: 3350055 pcs
Stiahnuť ▼: MMF204FRE681R.pdf
RFQ
MMF204FRE68R1
MMF204FRE68R1
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 0.4W MELF