MMF204FRE274R
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMF204FRE274R
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 0.4W MELF
listoch: MMF204FRE274R.pdf
  • správa
Špecifikácie MMF204FRE274R
Číslo dielu MMF204FRE274R Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 0.4W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3492840 pcs Dátový hárok MMF204FRE274R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
séria MMF odpor 274 Ohms
Výkon (watty) 0.4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0204 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 274 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film