MMF204FRE18R
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMF204FRE18R
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 0.4W MELF
listoch: MMF204FRE18R.pdf
  • správa
Špecifikácie MMF204FRE18R
Číslo dielu MMF204FRE18R Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 0.4W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3262658 pcs Dátový hárok MMF204FRE18R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
séria MMF odpor 18 Ohms
Výkon (watty) 0.4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0204 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 18 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMF204FRE187R
MMF204FRE187R
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 0.4W MELF
Skladom: 3329950 pcs
Stiahnuť ▼: MMF204FRE187R.pdf
RFQ
MMF204FRE18K
MMF204FRE18K
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 0.4W MELF
Skladom: 3321660 pcs
Stiahnuť ▼: MMF204FRE18K.pdf
RFQ
MMF204FRE18R2
MMF204FRE18R2
popis: RES SMD 1% 0.4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF204FRE18R2.pdf
MMF204FRE187K
MMF204FRE187K
popis: RES SMD 1% 0.4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF204FRE187K.pdf
MMF204FRE196R
MMF204FRE196R
popis: RES SMD 1% 0.4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF204FRE196R.pdf
MMF204FRE18R7
MMF204FRE18R7
popis: RES SMD 1% 0.4W MELF