MMF204FRE10R
YageoYageo
Yageo
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMF204FRE10R
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 0.4W MELF
listoch: MMF204FRE10R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie MMF204FRE10R
Číslo dielu MMF204FRE10R Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 0.4W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3284046 pcs Dátový hárok MMF204FRE10R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
séria MMF odpor 10 Ohms
Výkon (watty) 0.4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0204 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 10 Ohms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMF204FRE113K
MMF204FRE113K
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 0.4W MELF
Skladom: 3356564 pcs
Stiahnuť ▼: MMF204FRE113K.pdf
RFQ
MMF204FRE10R7
MMF204FRE10R7
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 0.4W MELF
Skladom: 3267196 pcs
Stiahnuť ▼: MMF204FRE10R7.pdf
RFQ
MMF204FRE110K
MMF204FRE110K
popis: RES SMD 1% 0.4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF204FRE110K.pdf
MMF204FRE10K5
MMF204FRE10K5
popis: RES SMD 1% 0.4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF204FRE10K5.pdf
MMF204FRE10R2
MMF204FRE10R2
popis: RES SMD 1% 0.4W MELF