MMF1WSFRE54R9
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMF1WSFRE54R9
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
listoch: MMF1WSFRE54R9.pdf
  • správa
Špecifikácie MMF1WSFRE54R9
Číslo dielu MMF1WSFRE54R9 Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 1W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 717070 pcs Dátový hárok MMF1WSFRE54R9.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
séria MMF odpor 54.9 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0309 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 54.9 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film