MMF1WSFRE3K3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMF1WSFRE3K3
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
listoch: MMF1WSFRE3K3.pdf
  • správa
Špecifikácie MMF1WSFRE3K3
Číslo dielu MMF1WSFRE3K3 Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 1W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 743826 pcs Dátový hárok MMF1WSFRE3K3.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
séria MMF odpor 3.3 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0309 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 3.3 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMF1WSFRE3K4
MMF1WSFRE3K4
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 1W MELF
Skladom: 680569 pcs
Stiahnuť ▼: MMF1WSFRE3K4.pdf
RFQ
MMF1WSFRE39R2
MMF1WSFRE39R2
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 1W MELF
Skladom: 677287 pcs
Stiahnuť ▼: MMF1WSFRE39R2.pdf
RFQ
MMF1WSFRE3K32
MMF1WSFRE3K32
popis: RES SMD 1% 1W MELF