MMF1WSFRE34K8
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMF1WSFRE34K8
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1W MELF
listoch: MMF1WSFRE34K8.pdf
  • správa
Špecifikácie MMF1WSFRE34K8
Číslo dielu MMF1WSFRE34K8 Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 1W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 712548 pcs Dátový hárok MMF1WSFRE34K8.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
séria MMF odpor 34.8 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0309 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 34.8 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMF1WSFRE340K
MMF1WSFRE340K
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 1W MELF
Skladom: 708923 pcs
Stiahnuť ▼: MMF1WSFRE340K.pdf
RFQ
MMF1WSFRE34R8
MMF1WSFRE34R8
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 1W MELF
Skladom: 684919 pcs
Stiahnuť ▼: MMF1WSFRE34R8.pdf
RFQ
MMF1WSFRE34K
MMF1WSFRE34K
popis: RES SMD 1% 1W MELF