MMF-25FRE3R
YageoYageo
Yageo
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMF-25FRE3R
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1/4W MELF
listoch: MMF-25FRE3R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie MMF-25FRE3R
Číslo dielu MMF-25FRE3R Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 1/4W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1819659 pcs Dátový hárok MMF-25FRE3R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MMF odpor 3 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 3 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMF-25FRE3R3
MMF-25FRE3R3
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Skladom: 1886194 pcs
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE3R3.pdf
RFQ
MMF-25FRE3K9
MMF-25FRE3K9
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Skladom: 1840254 pcs
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE3K9.pdf
RFQ
MMF-25FRE3K74
MMF-25FRE3K74
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE3K74.pdf
MMF-25FRE3R32
MMF-25FRE3R32
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE3R32.pdf
MMF-25FRE3R24
MMF-25FRE3R24
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE3R24.pdf
MMF-25FRE3R09
MMF-25FRE3R09
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF