MMF-25FRE360K
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMF-25FRE360K
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1/4W MELF
listoch: MMF-25FRE360K.pdf
  • správa
Špecifikácie MMF-25FRE360K
Číslo dielu MMF-25FRE360K Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 1/4W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1837989 pcs Dátový hárok MMF-25FRE360K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MMF odpor 360 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 360 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film