MMF-25FRE2K
Prehľad produktov
Číslo dielu: MMF-25FRE2K
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES SMD 1% 1/4W MELF
listoch: MMF-25FRE2K.pdf
  • správa
Špecifikácie MMF-25FRE2K
Číslo dielu MMF-25FRE2K Výrobca Yageo
popis RES SMD 1% 1/4W MELF Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2062328 pcs Dátový hárok MMF-25FRE2K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení MELF Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MMF odpor 2 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MMF-25FRE28R
MMF-25FRE28R
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Skladom: 2034249 pcs
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE28R.pdf
RFQ
MMF-25FRE2K15
MMF-25FRE2K15
výrobcovia: Yageo
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Skladom: 1934638 pcs
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE2K15.pdf
RFQ
MMF-25FRE2K1
MMF-25FRE2K1
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE2K1.pdf
MMF-25FRE294R
MMF-25FRE294R
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE294R.pdf
MMF-25FRE2K26
MMF-25FRE2K26
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE2K26.pdf
MMF-25FRE2K05
MMF-25FRE2K05
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE2K05.pdf
MMF-25FRE29K4
MMF-25FRE29K4
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE29K4.pdf
MMF-25FRE2K2
MMF-25FRE2K2
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE2K2.pdf
MMF-25FRE29R4
MMF-25FRE29R4
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE29R4.pdf
MMF-25FRE294K
MMF-25FRE294K
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE294K.pdf
MMF-25FRE2K21
MMF-25FRE2K21
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE2K21.pdf
MMF-25FRE28R7
MMF-25FRE28R7
popis: RES SMD 1% 1/4W MELF
Stiahnuť ▼: MMF-25FRE28R7.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety