FSM350KB-150R
YageoYageo
FSM350KB-150R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FSM350KB-150R
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES 150 OHM 3.5W 10% RADIAL
listoch: FSM350KB-150R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
960 pcs
  • správa
Špecifikácie FSM350KB-150R
Číslo dielu FSM350KB-150R Výrobca Yageo
popis RES 150 OHM 3.5W 10% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 33840 pcs Dátový hárok FSM350KB-150R.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient -80/ +500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.969" L x 0.354" W (50.00mm x 9.00mm)
séria FSM odpor 150 Ohms
Výkon (watty) 3.5W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená YAG1195
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.409" (10.40mm)
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 150 Ohms ±10% 3.5W Through Hole Resistor Radial Wirewound zloženie Wirewound
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
FSM2JSSMTR
FSM2JSSMTR
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V