FMP200FRE52-34R
YageoYageo
Yageo
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FMP200FRE52-34R
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES MF 2W 1% AXIAL
listoch: FMP200FRE52-34R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie FMP200FRE52-34R
Číslo dielu FMP200FRE52-34R Výrobca Yageo
popis RES MF 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2414824 pcs Dátový hárok FMP200FRE52-34R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
séria FMP odpor 34 Ohms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Safety
Detailný popis 34 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film zloženie Metal Film