FMP100FRE52-976R
Prehľad produktov
Číslo dielu: FMP100FRE52-976R
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES MF 1W 1% AXIAL
listoch: FMP100FRE52-976R.pdf
  • správa
Špecifikácie FMP100FRE52-976R
Číslo dielu FMP100FRE52-976R Výrobca Yageo
popis RES MF 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2256316 pcs Dátový hárok FMP100FRE52-976R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
séria FMP odpor 976 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Safety
Detailný popis 976 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film zloženie Metal Film