FMP100FRE52-2K2
Prehľad produktov
Číslo dielu: FMP100FRE52-2K2
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RES MF 1W 1% AXIAL
listoch: FMP100FRE52-2K2.pdf
  • správa
Špecifikácie FMP100FRE52-2K2
Číslo dielu FMP100FRE52-2K2 Výrobca Yageo
popis RES MF 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2417672 pcs Dátový hárok FMP100FRE52-2K2.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
séria FMP odpor 2.2 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Safety
Detailný popis 2.2 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film zloženie Metal Film