AHA50AFB-412R
YageoYageo
Yageo
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AHA50AFB-412R
Výrobca / Značka: Yageo
Popis produktu RESISTOR CHASSIS MOUNT 412 OHM 1
listoch: AHA50AFB-412R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
252 pcs
  • správa
Špecifikácie AHA50AFB-412R
Číslo dielu AHA50AFB-412R Výrobca Yageo
popis RESISTOR CHASSIS MOUNT 412 OHM 1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35247 pcs Dátový hárok AHA50AFB-412R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Veľkosť / rozmer 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) séria AHA
odpor 412 Ohms Výkon (watty) 50W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Prevádzková teplota -55°C ~ 250°C Funkcia montáže Flanges
Lead štýl Solder Lugs Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.650" (16.50mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 412 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor