Y17455K08500Q3R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y17455K08500Q3R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: Y17455K08500Q3R
Výrobca / Značka: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Popis produktu RES SMD 5.085KOHM 0.01/4W J LEAD
listoch: Y17455K08500Q3R.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie Y17455K08500Q3R
Číslo dielu Y17455K08500Q3R Výrobca Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Dostupné množstvo 4598 pcs Dátový hárok Y17455K08500Q3R.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.25W, 1/4W
Napätie - porucha SMD Hrúbka (Max) ±0.2ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) séria SMR1DZ
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia 2512 J-Lead
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Výrobné číslo výrobcu Y17455K08500Q3R
Výška - sedenie (Max) 0.110" (2.79mm) Vlastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
FIFO je 2 Rozšírený popis 5.085k Ohm ±0.02% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil