VEU10US050-US
XP PowerXP Power
VEU10US050-US Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VEU10US050-US
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
listoch: VEU10US050-US.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie VEU10US050-US
Číslo dielu VEU10US050-US Výrobca XP Power
popis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14841 pcs Dátový hárok VEU10US050-US.pdf
Napätie - výstup 5V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
Veľkosť / rozmer 1.45" L x 0.86" W x 2.00" H (36.8mm x 21.8mm x 50.8mm) séria VEU10 (10W)
Región použitý North America Výkon (watty) 10W
polarizácia - Výstupný konektor USB A Receptacle
Ostatné mená 1470-4190 Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C
Žiadna spotreba energie zaťaženia 75mW (Max) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Vstupný konektor NEMA 1-15P
formulár Wall Mount efektívnosť Level VI, CoC Tier 2
Detailný popis 5V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Prúd - výstup (Max) 2.1A
Dĺžka kábla - schválenie CB, CCC, TUV, UL
aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PSAC60W-240-R-CR1
PSAC60W-240-R-CR1
výrobcovia: PHIHONG USA
popis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
Skladom: 1873 pcs
Stiahnuť ▼: PSAC60W-240-R-CR1.pdf
RFQ
VEU10US050-EU
VEU10US050-EU
výrobcovia: XP Power
popis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W