VER36US120-JA
XP PowerXP Power
VER36US120-JA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VER36US120-JA
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu MULTI PLUG ADAPTER, 36W, OUTPUT
listoch: VER36US120-JA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie VER36US120-JA
Číslo dielu VER36US120-JA Výrobca XP Power
popis MULTI PLUG ADAPTER, 36W, OUTPUT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6272 pcs Dátový hárok VER36US120-JA.pdf
závažia 0.333 lb (151.05g) Napätie - výstup 12V
Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC Veľkosť / rozmer 3.72" L x 1.85" W x 1.71" H (94.5mm x 47.0mm x 43.5mm)
séria VER36 (36W) Región použitý International
Výkon (watty) 36W polarizácia Positive Center
Výstupný konektor Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Ostatné mená 1470-3654
Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C Žiadna spotreba energie zaťaženia 75mW (Max)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Multi-Blade (Included)
Vstupný konektor Multi-Blade formulár Wall Mount
efektívnosť Level VI, CoC Tier 2 Detailný popis 12V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Prúd - výstup (Max) 3A Dĺžka kábla 59" (1.50m)