VER05US120-JA
XP PowerXP Power
VER05US120-JA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VER05US120-JA
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 5W
listoch: VER05US120-JA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie VER05US120-JA
Číslo dielu VER05US120-JA Výrobca XP Power
popis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 5W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12882 pcs Dátový hárok VER05US120-JA.pdf
závažia 0.28 lb (127.01g) Napätie - výstup 12V
Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC Veľkosť / rozmer 2.16" L x 1.45" W x 1.69" H (54.9mm x 37.0mm x 42.9mm)
séria VER05 (5W) Región použitý International
Výkon (watty) 5W polarizácia Positive Center
Výstupný konektor Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Ostatné mená 1470-2781
Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C Žiadna spotreba energie zaťaženia 100mW (Max)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Multi-Blade (Included)
Vstupný konektor Multi-Blade formulár Wall Mount
efektívnosť Level VI Detailný popis 12V 5W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Prúd - výstup (Max) 420mA Dĺžka kábla 59" (1.50m)