VEL12US090-EU-JA
XP PowerXP Power
VEL12US090-EU-JA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VEL12US090-EU-JA
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
listoch: VEL12US090-EU-JA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie VEL12US090-EU-JA
Číslo dielu VEL12US090-EU-JA Výrobca XP Power
popis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9870 pcs Dátový hárok VEL12US090-EU-JA.pdf
závažia 0.19 lb (86.18g) Napätie - výstup 9V
Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC Veľkosť / rozmer 2.99" L x 1.16" W x 2.27" H (76.0mm x 29.5mm x 57.6mm)
séria VEL12 (12W) Región použitý Europe
Výkon (watty) 12W polarizácia Positive Center
Výstupný konektor Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Ostatné mená 1470-3106
Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C Žiadna spotreba energie zaťaženia 100mW (Max)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Fixed Blade
Vstupný konektor CEE 7/16 formulár Wall Mount
efektívnosť Level VI, CoC Tier 2 Detailný popis 9V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Prúd - výstup (Max) 1.28A Dĺžka kábla 59" (1.50m)