VCE03US12
XP PowerXP Power
VCE03US12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VCE03US12
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 12V 3W PCB MNT
listoch: VCE03US12.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie VCE03US12
Číslo dielu VCE03US12 Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 12V 3W PCB MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11563 pcs Dátový hárok VCE03US12.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 12V
Napätie - vstup 85 ~ 305 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 1.60" L x 0.75" W x 0.75" H (40.6mm x 19.1mm x 19.1mm) séria VCE03
Výkon (watty) 3W Balík / puzdro 4-DIP Module
Ostatné mená 1470-4520 Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Regulácia zaťaženia - Regulácia riadkov -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
efektívnosť 80% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 250mA 85 ~ 305 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 250mA schválenie CB, TUV, UL