STS1024S3V3-TR
XP PowerXP Power
XP Power
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STS1024S3V3-TR
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG,
listoch: STS1024S3V3-TR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie STS1024S3V3-TR
Číslo dielu STS1024S3V3-TR Výrobca XP Power
popis DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG, Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14022 pcs Dátový hárok STS1024S3V3-TR.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 3.3V
Napätie - vstup (min) 4.75V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Non-Isolated PoL Module Balík dodávateľov zariadení -
Veľkosť / rozmer 0.60" L x 0.46" W x 0.14" H (15.2mm x 11.8mm x 3.6mm) séria STS10
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 10-SMD Module, 6 Leads
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, SCP efektívnosť 94%
Detailný popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 4.75V - 36V Input Prúd - výstup (Max) 1A