STR05S15
XP PowerXP Power
STR05S15 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: STR05S15
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 8W
listoch: STR05S15.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie STR05S15
Číslo dielu STR05S15 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 15V 8W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15387 pcs Dátový hárok STR05S15.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 15V Napätie - vstup (min) 18V
Napätie - vstup (Max) 32V typ Linear Regulator Replacement
Veľkosť / rozmer 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) séria STR
Výkon (watty) 8W obal Bulk
Balík / puzdro 10-SMD Module, Gull Wing Ostatné mená 1470-3947
STR05S15-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, SCP efektívnosť 95%
Detailný popis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 15V 500mA 18V - 32V Input Prúd - výstup (Max) 500mA