SR10S2V5
XP PowerXP Power
SR10S2V5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SR10S2V5
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 2.5V 3W
listoch: SR10S2V5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie SR10S2V5
Číslo dielu SR10S2V5 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 2.5V 3W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15215 pcs Dátový hárok SR10S2V5.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 2.5V Napätie - vstup (min) 4.75V
Napätie - vstup (Max) 18V typ Linear Regulator Replacement
Veľkosť / rozmer 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.7mm x 7.5mm x 10.2mm) séria SR
Výkon (watty) 3W obal Tube
Balík / puzdro 3-SIP Module Ostatné mená 1470-2252-5
Prevádzková teplota -40°C ~ 60°C Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti SCP efektívnosť 87%
Detailný popis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 1A 4.75V - 18V Input Prúd - výstup (Max) 1A