SMH600PD1224-EF
XP PowerXP Power
SMH600PD1224-EF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMH600PD1224-EF
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 12V -24V 600W
listoch: SMH600PD1224-EF.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 266 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 266 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie SMH600PD1224-EF
Číslo dielu SMH600PD1224-EF Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 12V -24V 600W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 266 pcs Dátový hárok SMH600PD1224-EF.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 -24V Napätie - výstup 1 12V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm)
séria SMH600 Výkon (watty) 600W
Ostatné mená 1470-3094 Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 2 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Minimálny požadovaný náklad Yes
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input efektívnosť 90%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -24V 33.33A, 16.67A 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 33.33A, 16.67A