QSB35048S05N
XP PowerXP Power
QSB35048S05N Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: QSB35048S05N
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 5V 350W
listoch:
  • správa
Špecifikácie QSB35048S05N
Číslo dielu QSB35048S05N Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 5V 350W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4540 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 5V
Napätie - Izolácia 1500V Napätie - vstup (min) 36V
Napätie - vstup (Max) 75V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení Half Brick Veľkosť / rozmer 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
séria QSB Výkon (watty) 350W
obal - Balík / puzdro Half Brick
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
efektívnosť 91% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 70A 36V - 75V Input
Prúd - výstup (Max) 70A aplikácia ITE (Commercial)