QSB35024S28
XP PowerXP Power
QSB35024S28 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: QSB35024S28
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 28V 350W
listoch: QSB35024S28.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 726 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 726 pcs
  • správa
Špecifikácie QSB35024S28
Číslo dielu QSB35024S28 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 28V 350W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 726 pcs Dátový hárok QSB35024S28.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 28V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 18V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
séria QSB Výkon (watty) 350W
obal Box Balík / puzdro 9-DIP Module
Ostatné mená 1470-4169
QSB35024S28-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
efektívnosť 91% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 12.5A 18V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 12.5A Ovládacie funkcie Enable, Active High