QSB20048S05N
XP PowerXP Power
QSB20048S05N Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: QSB20048S05N
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 5V 200W
listoch: QSB20048S05N.pdf
  • správa
Špecifikácie QSB20048S05N
Číslo dielu QSB20048S05N Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 5V 200W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5318 pcs Dátový hárok QSB20048S05N.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 5V
Napätie - Izolácia 1500V Napätie - vstup (min) 18V
Napätie - vstup (Max) 75V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení Half Brick Veľkosť / rozmer 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm)
séria QSB Výkon (watty) 200W
obal - Balík / puzdro Half Brick
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
efektívnosť 89% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 18V - 75V Input
Prúd - výstup (Max) 40A aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
QSB20048S24N
QSB20048S24N
výrobcovia: XP Power
popis: DC DC CONVERTER 24V 199W
Skladom: 5976 pcs
Stiahnuť ▼: QSB20048S24N.pdf
RFQ
QSB20048S05
QSB20048S05
výrobcovia: XP Power
popis: DC DC CONVERTER 5V 200W