QSB10024S3V3
XP PowerXP Power
QSB10024S3V3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: QSB10024S3V3
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 100W
listoch: QSB10024S3V3.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 966 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 966 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie QSB10024S3V3
Číslo dielu QSB10024S3V3 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 100W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 966 pcs Dátový hárok QSB10024S3V3.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
séria QSB Výkon (watty) 100W
obal Box Balík / puzdro 8-DIP Module
Ostatné mená 1470-4125
QSB10024S3V3-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
efektívnosť 86% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 9V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 30A Ovládacie funkcie Enable, Active High