PCM50US28
XP PowerXP Power
PCM50US28 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCM50US28
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu 50/80/120 WATTS AC-DC
listoch: PCM50US28.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie PCM50US28
Číslo dielu PCM50US28 Výrobca XP Power
popis 50/80/120 WATTS AC-DC Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 1179 pcs Dátový hárok PCM50US28.pdf
Napätie - výstup 28V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
Veľkosť / rozmer 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm) séria PCM50 (50W)
Región použitý International Výkon (watty) 50W
polarizácia - Výstupný konektor DIN, 5 Pin
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Žiadna spotreba energie zaťaženia -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Typ vstupu Cord (Sold Separately)
Vstupný konektor IEC 320-C14 formulár Desktop (Class I)
efektívnosť 80% Detailný popis 28V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Prúd - výstup (Max) 1.78A Dĺžka kábla 48" (1.22m)