MTC1528S28
XP PowerXP Power
MTC1528S28 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MTC1528S28
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 28V 15W
listoch: 1.MTC1528S28.pdf2.MTC1528S28.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 550 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 550 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie MTC1528S28
Číslo dielu MTC1528S28 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 28V 15W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 550 pcs Dátový hárok 1.MTC1528S28.pdf2.MTC1528S28.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 28V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 15.5V Napätie - vstup (Max) 40V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.57" L x 1.02" W x 0.38" H (40.0mm x 26.0mm x 9.7mm)
séria MTC Výkon (watty) 15W
obal Box Balík / puzdro 14-DIP Module, 8 Leads
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP efektívnosť 78%
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 540mA 15.5V - 40V Input Prúd - výstup (Max) 540mA