MFA420PS24-SEF
XP PowerXP Power
MFA420PS24-SEF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MFA420PS24-SEF
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 420W
listoch: 1.MFA420PS24-SEF.pdf2.MFA420PS24-SEF.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 419 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MFA420PS24-SEF
Číslo dielu MFA420PS24-SEF Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 24V 420W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 419 pcs Dátový hárok 1.MFA420PS24-SEF.pdf2.MFA420PS24-SEF.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 24V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 8.20" L x 3.33" W x 1.75" H (208.3mm x 84.5mm x 44.5mm)
séria MFA Výkon (watty) 420W (434W Forced Air)
Prevádzková teplota -10°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Minimálny požadovaný náklad No Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
efektívnosť 87% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 17.5A 85 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 17.5A schválenie CB, CE
aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MFA420PS12-SEF
MFA420PS12-SEF
výrobcovia: XP Power
popis: AC/DC CONVERTER 12V 420W
Skladom: 430 pcs
Stiahnuť ▼: MFA420PS12-SEF.pdf
RFQ
MFA420PS48-STF
MFA420PS48-STF
výrobcovia: XP Power
popis: AC/DC CONVERTER 48V 420W
Skladom: 444 pcs
Stiahnuť ▼: MFA420PS48-STF.pdf
RFQ
MFA420PS24
MFA420PS24
popis: AC/DC CONVERTER 24V 420W