MFA350PS24-SEF
XP PowerXP Power
MFA350PS24-SEF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MFA350PS24-SEF
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 350W
listoch: 1.MFA350PS24-SEF.pdf2.MFA350PS24-SEF.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 504 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 504 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MFA350PS24-SEF
Číslo dielu MFA350PS24-SEF Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 24V 350W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 504 pcs Dátový hárok 1.MFA350PS24-SEF.pdf2.MFA350PS24-SEF.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 24V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 8.20" L x 3.33" W x 1.75" H (208.3mm x 84.5mm x 44.5mm)
séria MFA Výkon (watty) 350W (361W Forced Air)
Prevádzková teplota -10°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Minimálny požadovaný náklad No Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
efektívnosť 87% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 14.5A 85 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 14.5A schválenie CB, CE