LDU2430S1000-WD
XP PowerXP Power
LDU2430S1000-WD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LDU2430S1000-WD
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu LED DRIVER CC BUCK 2-28V 1000MA
listoch: LDU2430S1000-WD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie LDU2430S1000-WD
Číslo dielu LDU2430S1000-WD Výrobca XP Power
popis LED DRIVER CC BUCK 2-28V 1000MA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12178 pcs Dátový hárok LDU2430S1000-WD.pdf
závažia 0.024 lb (10.89g) Napätie - výstup 2 ~ 28 V
Napätie - vstup (min) 7V Napätie - vstup (Max) 30V
typ Constant Current topológia Buck
Stýl ukončenia Wire Leads Veľkosť / rozmer 0.92" L x 0.55" W x 0.40" H (23.4mm x 14.0mm x 10.2mm)
séria LDU24 hodnotenie IP67
Výkon (watty) 24W Ostatné mená 1470-2159
Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, SCP efektívnosť 95%
stmievanie Analog, PWM Detailný popis 1A 2 ~ 28 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Prúd - výstup (Max) 1A schválenie EN