JWE0624S3V3
XP PowerXP Power
JWE0624S3V3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JWE0624S3V3
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 6W
listoch: JWE0624S3V3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie JWE0624S3V3
Číslo dielu JWE0624S3V3 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 6W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4866 pcs Dátový hárok JWE0624S3V3.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Balík dodávateľov zariadení 16-DIP
séria JWE06 Výkon (watty) 5W
obal Tube Balík / puzdro 16-DIP Module, 6 Leads
Ostatné mená 1470-4061 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, SCP
efektívnosť 78% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.5A 9V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 1.5A aplikácia ITE (Commercial)