JTK3048S3V3
XP PowerXP Power
JTK3048S3V3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JTK3048S3V3
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 30W
listoch: JTK3048S3V3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie JTK3048S3V3
Číslo dielu JTK3048S3V3 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 30W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2284 pcs Dátový hárok JTK3048S3V3.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 1.6kV
Napätie - vstup (min) 18V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.00" L x 1.00" W x 0.43" H (25.4mm x 25.4mm x 10.9mm)
séria JTK30 Výkon (watty) 30W
obal Tube Balík / puzdro 6-DIP Module
Ostatné mená 1470-3530 Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Remote On/Off, OVP, SCP
efektívnosť 89% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 7A 18V - 75V Input
Prúd - výstup (Max) 7A Ovládacie funkcie Enable, Active High