JTE0324S3V3
XP PowerXP Power
JTE0324S3V3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JTE0324S3V3
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 3W
listoch: JTE0324S3V3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie JTE0324S3V3
Číslo dielu JTE0324S3V3 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7104 pcs Dátový hárok JTE0324S3V3.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria JTE Výkon (watty) 3W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 7 Leads
Ostatné mená 1470-2931-5 Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 75% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 9V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 900mA aplikácia ITE (Commercial)