JTD1524D15
XP PowerXP Power
JTD1524D15 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JTD1524D15
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 15W
listoch: JTD1524D15.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie JTD1524D15
Číslo dielu JTD1524D15 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER +/-15V 15W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4176 pcs Dátový hárok JTD1524D15.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 -15V Napätie - výstup 1 15V
Napätie - Izolácia 1.6kV Napätie - vstup (min) 9V
Napätie - vstup (Max) 36V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení 6-DIP Veľkosť / rozmer 1.60" L x 1.00" W x 0.41" H (40.6mm x 25.4mm x 10.4mm)
séria JTD15 Výkon (watty) 15W
Balík / puzdro 6-DIP Module Ostatné mená 1470-4230
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (With Derating) Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP efektívnosť 86%
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 36V Input Prúd - výstup (Max) 500mA, 500mA