JTB0548D12
XP PowerXP Power
JTB0548D12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JTB0548D12
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 6W
listoch: JTB0548D12.pdf
  • správa
Špecifikácie JTB0548D12
Číslo dielu JTB0548D12 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER +/-12V 6W Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 2873 pcs Dátový hárok JTB0548D12.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 -12V Napätie - výstup 1 12V
Napätie - Izolácia 1.5kV Napätie - vstup (min) 18V
Napätie - vstup (Max) 72V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria JTB05 Výkon (watty) 6W
Balík / puzdro 24-DIP Module, 14 Leads Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C (With Derating)
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Vlastnosti OCP, SCP
efektívnosť 79% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 230mA, 230mA 18V - 72V Input
Prúd - výstup (Max) 230mA, 230mA aplikácia ITE (Commercial)