JTB0348S3V3
XP PowerXP Power
JTB0348S3V3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JTB0348S3V3
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
listoch: JTB0348S3V3.pdf
  • správa
Špecifikácie JTB0348S3V3
Číslo dielu JTB0348S3V3 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 3531 pcs Dátový hárok JTB0348S3V3.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 3.3V
Napätie - Izolácia 1.5kV Napätie - vstup (min) 18V
Napätie - vstup (Max) 72V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria JTB03 Výkon (watty) 2W
Balík / puzdro 24-DIP Module, 14 Leads Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Vlastnosti OCP, SCP
efektívnosť 70% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 18V - 72V Input
Prúd - výstup (Max) 600mA aplikácia ITE (Commercial)