JTB0324D15
XP PowerXP Power
JTB0324D15 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JTB0324D15
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 3W
listoch: JTB0324D15.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie JTB0324D15
Číslo dielu JTB0324D15 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER +/-15V 3W Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 3045 pcs Dátový hárok JTB0324D15.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 -15V Napätie - výstup 1 15V
Napätie - Izolácia 1.5kV Napätie - vstup (min) 9V
Napätie - vstup (Max) 36V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.50" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria JTB03 Výkon (watty) 3W
Balík / puzdro 24-DIP Module, 14 Leads Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C (With Derating)
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Vlastnosti OCP, SCP
efektívnosť 72% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 9V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 100mA, 100mA aplikácia ITE (Commercial)