JPS130PS15-M
XP PowerXP Power
XP Power
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JPS130PS15-M
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 15V 100W
listoch: JPS130PS15-M.pdf
Stav zásob 776 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 776 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie JPS130PS15-M
Číslo dielu JPS130PS15-M Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 15V 100W Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 776 pcs Dátový hárok JPS130PS15-M.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 15V
Napätie - Izolácia 4000V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Open Frame Veľkosť / rozmer 5.00" L x 3.00" W x 1.18" H (127.0mm x 76.2mm x 30.0mm)
séria * Výkon (watty) 100W (130W Forced Air)
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Minimálny požadovaný náklad No
efektívnosť 90% Detailný popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 7A 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 7A schválenie CE