JHL0624S15
XP PowerXP Power
JHL0624S15 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JHL0624S15
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 6W
listoch: JHL0624S15.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie JHL0624S15
Číslo dielu JHL0624S15 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 15V 6W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3335 pcs Dátový hárok JHL0624S15.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 15V Napätie - Izolácia 4kV
Napätie - vstup (min) 20V Napätie - vstup (Max) 30V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria JHL Výkon (watty) 6W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 7 Leads
Ostatné mená 1470-3040-5 Prevádzková teplota -20°C ~ 80°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO
efektívnosť 85% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 20V - 30V Input
Prúd - výstup (Max) 400mA aplikácia Medical